Szczenięta owczarek niemiecki długowłosy po championieniezweryfikowano

Cena: 2 500.00
18 lutego, 2019
Wyświetleń: 1259
Identyfikator ogłoszenia: 3720
Psy
Data urodzenia: 31 października, 2018 00:00
Rasa psa: Owczarek niemiecki
Opis:

Hodowla owczarków niemieckich długowłosych z Kaszubskiego Zakątka zrzeszona w Związku Kynologicznym w Polsce, będącym jedyną organizacją należącą do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) poleca suczkę urodzoną 31.10.2018 po wybitnych rodzicach Boni Tomaber i Karis von Skorpionenblut
Matka BONI Tomaber to przepiękna suka o umaszczeniu z głębokim pigmentem, ciemnych, migdałowych oczach i wyrazistym piętnie płci. Świadczą o tym doskonałe oceny na wystawach krajowych i międzynarodowych. Jest to suka ufna do otoczenia i jednocześnie zdecydowana w obronie najbliższych, opiekuńcza w stosunku do dzieci, żyjąca w przyjaźni z innymi zwierzętami w naszym domu. Jest świetnym psem towarzyszącym człowiekowi w życiu, bardzo chętnym do pracy i nauki. Egzamin BH zdała z oceną bardzo dobrą, pozytywnie przeszła też test psychiczny i przegląd hodowlany w Związku Kynologicznym w Polsce. Została przebadana pod kątem dysplazji z wynikami HD:A.
Ojciec Champion Polski KARIS von Skorpionenblut to wybitny reproduktor, nieulękły wobec zagrożenia, o zrównoważonym charakterze i pięknym eksterierze, potężnej budowie, samczej głowie, z mocnym umaszczeniem. Posiada wyszkolenie IPO1, BH, Kkl (PL) oraz certyfikat użytkowości. Przeszedł także testy psychiczne i przegląd hodowlany. Został przebadany w kierunku dysplazji z pozytywnymi wynikami HD:A ED:0 oraz posiada badania DNA.
Suczka posiada cechy cenione wystawowo takie jak mocny pigment, gruby podszerstek, ciemna maska i oczy. Bardzo aktywna, radosna, żywiołowa. Zachipowana, zaszczepiona i odrobaczona odpowiednio do wieku. W dniu odbioru przekazujemy metrykę, na podstawie której wyrabiany jest rodowód oraz książeczkę zdrowia z adnotacjami o wszystkich wizytach i szczepieniach. Suczka gotowa do odbioru, możliwość rezerwacji. Po więcej informacji zapraszam na:
- stronę http://www.zkaszubskiegozakatka.pl/
-oficjalną stronę hodowli na facebooku
- pod numerem 509-270-251

Metoda płatności:
  • Gotówka
  • Przelew
Kontakt
Dodatkowy kraj sprzedaży : Polska
Wybierz odpowiednią podkategorię:         
Telefon: 509 270 251
Addres: Połchowo, Polska, , Polska, 84-123