Montego VS ~ kuc connemara ~ stanówkaniezweryfikowano

Cena: 700.00
4 lutego, 2019
Wyświetleń: 1816
Identyfikator ogłoszenia: 3613
Opis:

Hodowla Kuców Sportowych VS oferuje STANÓWKĘ fenomenalnym OGIEREM rasy KUC CONNEMARA.

Montego VS to młodziutki ogier, który zachwyca ruchem, doskonałymi predyspozycjami skokowymi oraz niezwykle zrównoważonym charakterem. Jest zbonitowany na 81 pkt. Wymiary: 143-174-18. Polowa próba wstępna 5/5 pkt. Ma znakomite pochodzenie oraz wszelkie atuty ogiera, spełniającego oczekiwania hodowlane stawiane nowoczesnym kucom sportowym.

Montego VS jest synem ogiera Ares, startującego z sukcesami w dyscyplinie skoków, który dał wiele uzdolnionego sportowo potomstwa, startującego na parkurach i czworobokach wielu krajów, posiadającego na swoim koncie liczne tytuły, w tym mistrzowskie. Ares jest synem najlepszego na świecie, sportowego ogiera connemara Fort Doolin, od strony matki prowadzi niezwykle cenną linię Melody.

Matka Montego VS, importowana z Niemiec klacz Mefisa, posiada niemiecką premię państwową oraz wszelkie cechy wybitnej matki koni sportowych. Dała znakomite potomstwo, cenione zarówno za uzdolnienia sportowe, jak i cechy hodowlane. Łączy ona w sobie wiele cennych linii i rodów connemara. Jest córką ogiera Bigge Boy, który u naszych zachodnich sąsiadów odnosi sukcesy w dyscyplinie WKKW.

Link do rodowodu: https://www.bazakoni.pl/montegovs-ares-mefisa

Serdecznie zapraszamy do stanówki. Inseminacja klaczy nasieniem świeżym na miejscu lub wysyłka nasienia chłodzonego w dowolne miejsce Europy.
Cena stanówki: 700 zł
Inseminacja nasieniem świeżym w miejscu postoju ogiera: 100 zł
Pobranie i wysyłka nasienia świeżego na terenie kraju: 250 zł
Miejsce postoju: Wrocław

Ogier jest na sprzedaż.

Nasza strona www: https://robocze2000.wixsite.com/sportspony
Nasz fanpage FB: https://www.facebook.com/sportspony/

Na zdjęciach kolejno: Montego VS, Ares, Ares, Mefisa, Bigge Boy

Kontakt
Wybierz odpowiednią podkategorię:         
Telefon: 603913770
Addres: Polska, 54-062
Strona www:
Email: vspony@wp.pl