Buldog Francuskiniezweryfikowano

Cena: 2 800.00
6 stycznia, 2019
Wyświetleń: 1365
Identyfikator ogłoszenia: 3348
Psy
Rasa psa: Buldog francuski
Opis:

W dniu 26.09.2018, w domowej hodowli  zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce, przyszły na świat śliczne, zdrowe i silne szczenięta rasy Buldog Francuski o doskonałym rodowodzie. Cztery samce i cztery suczki, wszystkie pręgowane.

Ojcem został:  Dicar I’m HEARTBREAKER

Matką została:  GIOVANNA Golden Verni Vergo

Nasze maluchy od pierwszych swoich dni są otoczone miłością i sercem zarówno swojej matki jak                     i naszej rodziny. Wychowywane w domowej atmosferze w stałym kontakcie z dziećmi i domownikami oraz innymi zwierzętami.

Poszukujemy dla naszych malców właścicieli, którzy przyjmą je do swojej rodziny, zapewnią im kochający dom,  odpowiednią opiekę i obdarzą miłością na długie lata.

Przyszłym właścicielom naszych maluchów oferujemy kontakt, pomoc w wychowaniu, żywieniu, szkoleniu, wystawianiu psa na wystawach, tak długo jak będą tego potrzebowali.

Szczeniaczki będą mogły pojechać do nowych, kochających domów  po ukończeniu 9 tygodnia życia, po przeglądzie hodowlanym Związku Kynologicznego. Maluszki będą odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku i zaleceń sprawującego opiekę nad nimi weterynarzem.

Wraz z szczeniaczkiem wydajemy Państwu metrykę ZKwP, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu +48 501-478-676, hurlak@poczta.fm

Metoda płatności:
  • Gotówka
  • Przelew
Kontakt
Dodatkowy kraj sprzedaży : Polska
Wybierz odpowiednią podkategorię:   
Telefon: 501478676
Addres: Polska,