• Home
  • »
  • Konie
  • » SATISFACTION I Stakkato – Calypso II – Abajo

SATISFACTION I Stakkato – Calypso II – Abajoniezweryfikowano

28 listopada, 2018
Wyświetleń: 759
Identyfikator ogłoszenia: 3100
Opis:

Satisfaction l - prawdziwa gwiazda wśród synów Stakkato!

Ten syn ogiera Stakkato ma na koncie wiele zwycięstw w kokursach Grand Prix (w tym Hagen, Balve i Paderborn) z Evą Bitter. Po zwycięstwie w Grand Prix German Classic w Hanowerze w 2010 roku przeniósł się z National Stud w Celle do stajni Beerbaum w Riesenbeck. Prowadzony przez Ludgera Beerbauma i Marco Kutschera osiągnął kolejne międzynarodowe sukcesy w 2011 roku. Jego drugie miejsce w DKB-Riders-Tour w Paderborn i czołowe miejsca w Rotterdamie (NED), Estoril (POR), Rzymie (ITA) i Walencji (ESP) wyraźnie potwierdziły wyjątkową sportową zdolność tego światowej klasy ogiera. Jako potwierdzenie jego sukcesów, Satisfaction otrzymała przydomek FRH na nazwisko Hanoverian Verband - teraz jest on wymieniony w księdze hodowlanej jako Satisfaction l FRH.
Jego ojciec Stakkato jest znany na całym świecie jako najlepszy producent i od lat zajmuje czołowe miejsce w zintegrowanej ocenie German Breeding.
Dwa razy wygrał Krajowe Mistrzostwa Młodych Koni, mając 5 i 6 lat, z bajkowymi wynikami do 9,9. W następnych latach kontynuował swój sukces sportowy na arenie międzynarodowej z Eva Bitter. Dwa razy zdobył mistrzostwo Niemiec, a także kilka Grand Prix i kilka pucharów narodowych. Wśród jego potomków jest wiele licencjonowanych ogierów i klaczy premium, a także wielu odnoszących sukcesy skoczków na poziomie międzynarodowym.
Jego matka Cecile Calypso II została uhonorowana tytułem Hanowerskiej Klaczy Roku w 2010 roku z powodu licznych sukcesów jej potomków. Wyprodukowała także młodszego brata Satisfaction I, Satisfaction II, a także pełne siostry Argelith Sambuca (Eva Bitter) i Sundari (Ludger Beerbaum i Philipp Weishaupt), a także klacz Emely (Jennifer Lee). Wszystkie te konie są najlepszymi międzynarodowymi skoczkami. Matczyna linia powraca do tradycyjnej stadniny Badbergen im Artland przez klacz Schutzengel (v. Schutzwart-Pranzer-Schuss II-Schmieder).

W Satisfaction znajdziemy najwyższą kombinację linii krwi od wyjątkowych koni- Stakkato, Calypso II i Cor de la Bryere, a to jest doskonale dopełnione dopływem pełnej krwi Abajo xx.

Kontakt
Wybierz odpowiednią podkategorię:      
Telefon: 728341120
Addres: Spółdzielcza 3, 62-800 Kalisz, Polska, , ,
Strona www: