• Home
  • »
  • Konie
  • » LB CONVALL Colman – Cascavelle – Sacramento Song

LB CONVALL Colman – Cascavelle – Sacramento Songniezweryfikowano

28 listopada, 2018
Wyświetleń: 1078
Identyfikator ogłoszenia: 3075
Opis:

Wybitny zwycięzca Grand Prix Aachen 2016 i zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach Niemiec. L.B.Conavll zajmował czołowe lokaty pod Philippem Weishauptem w Grand Prix Mannheim, Noerten-Hardenbeck Calgary / CAN i Muenster. L.B. Convall uzyskał licencję w Związku Holsztyńskim w 2011 roku . W swoimj 30-dniowym teście w tym samym roku w Schlieckau otrzymał ostateczny wynik w skokach z 9,23 (skoki luzem 10,0) i notę ogólną 8,14. W wieku 4-6 lat odniósł wiele zwycięstw i czołowych lokat w konkursach dla młodych koni w tym zwycięstwo w Holstein State Championship w roku 2013. W 2014 r L.B. Convall pod Christina Liebherr / SUI zajmował czołowe lokaty w Youngster Tour w Ascona / SUI ITA, Arezzo i Chevenez / SUI. Od 2015 roku kontynuuje karierę pod Philippem Weishauptem.

Jego ojciec Colman ma 28 uznanych synów a dwanaście córkek uzyskało premię hodowlaną. Zarobki jego potomstwa wynoszą już prawie milion euro. 120 koni z jego potomstwa bierze udział w najwyższych konkursach, w tym Cara Mia / Teike i Beeke Carstensen (2015 4. miejsce Mistrzostwa Niemiec Juniorów z Teike Carstensen), La Pasion de Cabalo Ulika / Evi Bengstsson (2015 1. miejsce Mistrzostwa Niemiec), Cooper / Rene Tebbel / UKR (2015 8. miejsce zespołowo na Mistrzostwach Europy) oraz Catwalk / Robert Whitaker / GBR.

Matka Irette dała już konia klasy S og. Cartino (o Caretino).

Ojciec matki og. Cascavelle posiada sześciu licencjonowanych synów i pięć córek z premią hodowlaną. Prawie 40 jego potomstwo osiąga sukcesy w zaawansowanym poziomie (S) w konkursach skoków i ich zarobki osiągnęły kwotę prawie 800.000 euro; w szczególności wniesione przez Carinjo / Patrice Delaveau / FRA i Cantano / Meredith Michaels-Beerbaum.

W trzeciej generacji znajduje Sacramento Song XX, jeden z najbardziej wpływowych ogierów pełnej krwi w hodowli koni gorącokrwistych. Jego bezpośrednim potomstwem są Societe Joter / Rodrigo Pessoa / BRA, Mary / Carsten-Otto Nagel i Sandro / Franke Sloothaak.

Prababka Urwelt dałą także klacz Hanka (przez Little Lion xx). Jest ona matką licencjonowanego ogiera Capan (przez Capitol I) i utytułowanego na poziomie zaawansowanym ogiera Charlottenhof Elastic Dream ( o. Lord) Eva Bitter, który z kolei dał licencjonowanego ogiera Larimar (o Lavall II) startującego na poziomie 140-150 pod Thomasem Vossem.

Kontakt
Wybierz odpowiednią podkategorię:      
Telefon: 728341120
Addres: Spółdzielcza 3, 62-800 Kalisz, Polska, , ,
Strona www: