• Home
  • »
  • Konie
  • » CORNET PRINZ Cornet Obolensky – Almox Prints J – Polydor

CORNET PRINZ Cornet Obolensky – Almox Prints J – Polydorniezweryfikowano

28 listopada, 2018
Wyświetleń: 919
Identyfikator ogłoszenia: 3122
Opis:

Ojciec Cornet’s Prinz og.Cornet Obolensky to światowa sława zarówno dzięki niesamowitej karierze sportowej (dotychczasowe wygrane sięgają 800 000 €) jak i dzięki przekazywanym genom, rozsławiony przez swoje potomstwo takie jak Mistrz Niemiec z 2013r Cornet d’Amour(D.Deuber) czy czwarty na Mistrzostwach Świata w Aachen i piąty w World Cup Cornado NRW(M.Ehning), niewiarygodny Cristallo (M.Kutcher) oraz zajmujący czołowe lokaty w zawodach międzynarodowych Cornet’s Prinz (G.Klatte Jr.) Rodowód matki sięga takich sław jak Polydor czy Grannus a ojciec og. Alamox Prints to utytułowany skoczek, dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich i wielokrotny zwycięzca konkursów Grand Prix.

Cornet’s Prinz zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Niemiec Młodych Jeźdźców oraz 11 miejsce podczas prestiżowego konkursu „Ogierów Świata” w Lanaken.

Pomimo swojego młodego wieku ma na swoim koncie już siedmiu uznanych synów!Niemniej utalentowane są jego córki jak kl.Caris – druga rezerwowa czempionka rasy Oldenburskiej.

Kontakt
Wybierz odpowiednią podkategorię:      
Telefon: 728341120
Addres: Spółdzielcza 3, 62-800 Kalisz, Polska, , ,
Strona www: