• Home
  • »
  • Konie
  • » CASILIUS Cassal – Cambridge – Carthago

CASILIUS Cassal – Cambridge – Carthagoniezweryfikowano

28 listopada, 2018
Wyświetleń: 1016
Identyfikator ogłoszenia: 3027
Opis:

Casilius otrzymał premię Duńskiej licencji w 2010 roku. Po ukończeniu testu który zdał z ponadprzeciętnymi wynikami, brał udział w Mistrzostwach Danii dla Młodych koni oraz w międzynarodowych konkursach dla 6 latków. W 2013 roku trafił pod skrzydła Ludgera Beerbauma i tam razem z Marco Kutscherem i Henrickiem von Eckermanem zajmował czołowe lokaty m.in. Youngster Tours of Wiesbaden, Leipzig, Mannheim,Braunschweig,Munich,Lanaken,Verona, Rzym. W 2014 roku razem z Philippem Weishauptem zajął drugie miejsce w Maastricht(Hol) oraz trzecie miejsce w Global Champions Tour Stage w Estorii w Hiszpanii.

Jest on jednym z najbardziej utalentowanych synów holsztyńskiego ogiera Casall ,który zajął indywidualnie czwarte miejsce podczas EC 2013 w Herning , jak również podczas WEG 2014 w Caen pod Rolf-Góran Bengtsson.

Matka Marina wydała na świat ogiera Cajados ,który otrzymał licencje, a obecnie startuje w konkursach kl .M dla młodych skoczków.

W następnych pokoleniach znajdziemy ogiera Cambridge, który startował w konkursach kl.S, a także dwukrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich ogiera Carthago. Kolejne sławy z linii Casiliusa (linia 826) to C-Ingmar, Caretino (o.Caletto II - Isidor/Metellus. W najnowszym rankingu WBFSH, ojców koni skokowych, Caretino zajmuje 4 miejsce), Caridor,Cassone i wiele innych.

Wszystkie źrebięta Casiliusa dziedziczą pod nim sportowy wygląd ,jego ambicje, obszerny galop oraz predyspozycje skokowe.

Kontakt
Wybierz odpowiednią podkategorię:      
Telefon: 728341120
Addres: Spółdzielcza 3, 62-800 Kalisz, Polska, , ,
Strona www: