BAMAKO DE MUZE Darco – Jalisco B – Fury de la censeniezweryfikowano

24 maja, 2020
Wyświetleń: 1192
Identyfikator ogłoszenia: 5264
Opis:

Bamako De Muze (Darco x Jalisco B) to fenomenalny ogier skokowy, który pokazał swój talent na poziomie 160 cm w konkursach międzynarodowych CSI5*. Jest to ogier o doskonałej technice, silny, z dobrym temperamentem. Jego potomstwo charakteryzuje się dokonałą jezdnością i nieprzeciętnym talentem skokowym. Obecnie posiada potomków startujących na poziomie 155 - 160 cm, między innymi: Bellissimo Z, Camako S Boy JW, Bretling du Paradis Z, Capiche Ter Elzen, Celine van de Wolfsakker, Beijing Z, Elize, ...

Jego ojciec to legendarny Darco, który udowodnił, że jest fenomenalnym skoczkiem na międzynarodowej scenie skoków pod Ludo Philippaerts'em. W 1988 roku wygrał kwalifikacje do Mistrzostw Świata, w Olympii. W 1989 w roku był niekwestionowanym zwycięzcą w Hertogenbosch. Darco zajął też szóste miejsce na WEG w Sztokholmie i siódme na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie. Darco konsekwentnie, przez pięć lat z rzędu, zajmował pierwsze miejsce w rankingu ogierów skokowych WBFSH, mając na swoim koncie największą liczbę potomstwa startującego na poziomie Grand Prix.

Matka ogiera Bamako de Muze, to fenomenalna klacz Fragance de Chalus, która odnosiła sukcesy na poziome 140 cm. Jest ona niezwykle cenną klaczą hodowlaną, matką takich sław jak Mylord Carthago, Norton d’Eole, Bamako de Muze, Arc en Ciel de Muze, Jolly Mome i wschodzącej gwiazdy L’Hermes de Muze. Jest ona córką ogiera legendy Jalisco B, który jest jednym z najbardziej wpływowych przodków koni sportowych na świecie!

Kontakt
Wybierz odpowiednią podkategorię:      
Telefon: 728341120
Addres: Kalisz, Spółdzielcza 3, ,
Strona www: